Finansowanie

Finansowanie

Nasza firma to zespół ekspertów w swojej dziedzinie. U nas poznasz kilka osób, które mają swoją specjalizację. Jedną z nich jest Ania, która od 19 lat pracuje w największych bankach w Polsce takich jak Alior Bank, PEKAO SA, czy Mbank.

Dzisiaj jest członkiem naszego zespołu, z chęcią spotka się z Tobą, obliczy Twoją zdolność kredytową, sprawdzić Twoje zobowiązania i oceni czy warto coś zmienić, przygotuje symulację kredytu hipotecznego zgodnie z Twoimi potrzebami, biorąc pod uwagę Twoją sytuację rodzinną, zawodową oraz nieruchomość którą kupujesz, co jest kluczowe w całym procesie. Spotkanie jest bezpłatne, praca Ani nie zmienia i nie podraża Twojej oferty i jest tożsama z ofertą banku.

Z tą różnicą że z Anią zwiększasz Twoje szanse na kredyt, gdyż zna całą Twoją sytuację i pod to przygotowuje całą strategię kredytową. Powie co robić aby zwiększyć szanse na sukces ! Brzmi dobrze ? Zapraszamy do Ani, naszego eksperta kredytowego, który w swoim portfolio ma największe banki hipoteczne jak PKO, PEKAO SA, BNP Paribas, Mbank, Alior Bank oraz wiele innych.

dlaczego my oprócz agencji nieruchomości posiadamy szeroki wachlarz usług mający na celu pomóc Państwu w pozyskaniu lub sprzedaży nieruchomości