Zespół

Zespół

Specjalizujemy się w sprzedaży mieszkań i domów, lokali użytkowych, gruntów i działek a także luksusowych mieszkań i apartamentów. W 2020 roku nasza sieć była obecna przy ponad 9000 transakcji.

Bogate doświadczenie zdobyte przez 30 lat pracy w tej branży sprawia, że potrafimy wydobyć pełen potencjał danej nieruchomości przez to transakcja jest korzystna dla obu stron. Wyróżnia nas indywidualne i uczciwe podejście do klienta, właśnie dlatego każdego dnia jesteśmy doceniani przez naszych klientów. Nie zapominamy o tym, że naszym priorytetem są Państwa cele. Aby zapewnić jak największy komfort dla naszych klientów, realizujemy nasze usługi kompleksowo. Rozpoczecie współpracy to godzinne spotkanie z naszym agentem, na którym omówicie pełną naszą ofertę, zakres naszej pracy, umowę, a Ty opowiesz nam o swojej nieruchomości. Chcemy poznać Ciebie i Twoją nieruchomość.

Jesteśmy zespołem, który łączy doświadczenie i młodość. W naszym zespole znajdziesz profesjonalistów pracujących na rynku lokalnym od lat, a także osoby, które dopiero go podbijają po przez swoją kreatywność, zaangażowanie, czy profesjonalizm. W naszym zespole znajdziesz profesjonalistów od inwestycji w nieruchomości, pośredników finansowych, specjalistów od kredytów hipotecznych, fotografów czy aranżatorów wnętrz.

Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie !

 • Grzegorz Brzozowski

  Dyrektor

  888592885

  g.brzozowski@wgn.pl

  Przedsiębiorca, inwestor w nieruchomości, prowadzący równolegle z sukcesami kilka firm związanych z branżą bankową oraz z nieruchomościami, absolwent MBA. Prowadzi klientów przez proces inwestycji, przygotowując dla nich mieszkania ich marzeń, uświadamia, edukuje, tak aby każda transakcja była transparentna, kierując się przy tym zasadą WIN-WIN. W pracy stawia na standardy obsługi, uwielbia pracę z ludźmi oraz wyzwania związane z pracą zawodową.

  oferty doradcy
  Grzegorz Brzozowski
 • Jacek Zwoliński

  specjalista ds. nieruchomości

  532270505

  j.zwolinski@wgn.pl

  Agent z dużym doświadczenie na rynku nieruchomości, wysoka skuteczność sprzedaży, ponad 50% jego nieruchomości sprzedaje się w ciągu pierwszego miesiąca, interesuje się rynkiem nieruchomości, fotografią wnętrz, zajmuje wynajmem mieszkań.

  oferty doradcy
  Jacek Zwoliński
 • Monika Brzozowska

  502423777

  m.brzozowska@wgn.pl

  oferty doradcy
  Monika Brzozowska
 • Aleksandra Szuba

  530750321

  a.szuba@wgn.pl

  oferty doradcy
  Aleksandra Szuba

dlaczego my oprócz agencji nieruchomości posiadamy szeroki wachlarz usług mający na celu pomóc Państwu w pozyskaniu lub sprzedaży nieruchomości